Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów klas I, II i III szkół podstawowych w Czeladzi

(Ostatnia zmiana: 26 czerwca 2023)

W czerwcu 2023 r., zgodnie z tradycją, Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Będzinie- oddział Czeladzi zorganizowała konkurs plastyczny dla uczniów klas I, II i III czeladzkich szkół podstawowych.  

W tym roku tematem przewodnim była rodzina, a temat konkursu brzmiał: 

RODZINA  MA  WIELKĄ  MOC !   

Wszystkie prace wykonane przez dzieci były pomysłowe, piękne, ciekawe, widać było duży wysiłek i staranność włożone w ich stworzenie, a komisja konkursowa stanęła przed nie lada trudnym wyzwaniem, jakim było wyłonienie laureatów. 

W dniu 21 czerwca 2023 r. w siedzibie Poradni w Czeladzi odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczniom i uczennicom, którzy w tym gronie się znaleźli. 

I miejsce zdobyła Antonina DziadowiczII miejsce Julia KafkaIII miejsce Julia Józwik. Dodatkowo przyznane zostały dwa wyróżnienia dla Oliwiera Żmudy i Kamila Niedźwiedzkiego. 

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia galerii wszystkich prac konkursowych w siedzibie Poradni w Czeladzi.  

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, gratulujemy ciekawych pomysłów, talentu plastycznego i pracowitości wszystkim uczestnikom konkursu! 

Życzymy Wam udanych, słonecznych i radosnych wakacji, spędzonych w gronie rodziny, która daje Wam siłę i moc, ciekawych lektur, wykorzystania talentu i zamiłowania do prac plastycznych do narysowania do lub sfotografowania przeżyć wakacyjnych, aby przez cały następny rok szkolny towarzyszyły Wam jako ciepłe i radujące serce wspomnienia.  

Do zobaczenia na następnym konkursie!     

 310 Liczba odwiedzin,  1 Dzisiaj