Praca Poradni w okresie wakacji

(Ostatnia zmiana: 7 lipca 2022)

Rozpoczęły się upragnione przez wszystkich wakacje, czas urlopów, odpoczynku w gonie rodzinnym, wyjazdów do miejsc, które sprzyjają odprężeniu. Życzymy wszystkim osobom korzystającym z usług oferowanych przez Poradnię- Uczniom, Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom wspaniałego wypoczynku, relaksu oraz regeneracji sił.

Jednocześnie jak co roku przypominamy, że nasza Poradnia jest placówką niosącą pomoc przez cały rok, to znaczy, że Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji również podczas wakacji. Można więc umówić wizytę zarówno do psychologa, pedagoga, jak i logopedy. Przez całe wakacje będą działać Zespoły Orzekające, będziemy również, w miarę możliwości, prowadzić różne formy terapii oraz doradztwo zawodowe. 

W okresie  od 1 lipca do 31 sierpnia, poradnia czynna będzie w godzinach od 7.30 do 15.30 oraz w czasie umówionych wcześniej telefonicznie wizyt.  

W czasie wakacji zmienione będą również godziny pracy sekretariatów : w Będzinie będzie on czynny od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30, natomiast w siedzibie w Czeladzi i Siewierzu prosimy o telefoniczne ustalenie godzin odbioru czy złożenia dokumentów. 

Zachęcamy do aktywnego wakacyjnego wypoczynku, ale również do kontaktu z naszą Poradnią 🙂

Dyrektor oraz Pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Będzinie

 845 Liczba odwiedzin,  1 Dzisiaj