Praca Poradni w okresie wakacji

(Ostatnia zmiana: 2 lipca 2021)

Drodzy Uczniowie,  kochane Dzieci!

Rozpoczęły się upragnione przez Was wakacje, czas odpoczynku, relaksu, zbierania sił do dalszego rozwoju i nauki. Macie szansę spotykać się w gronie przyjaciół, chodzić na spacery, wędrówki, korzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu. Życzymy Wam  oraz Waszym Rodzicom i Nauczycielom wspaniałego wakacyjnego wypoczynku, wiele radości ze wspólnych spotkań i wyjazdów. Życzymy pięknej, słonecznej pogody, chociaż to nie od niej, ale od Waszego uśmiechu i zadowolenia zależeć będzie Wasz pogodny nastrój.

Jednocześnie przypominamy, że nasza poradnia jest placówką niosącą pomoc przez cały rok, to znaczy, że pracownicy pozostają do Waszej dyspozycji również podczas wakacji. Możecie więc  umówić wizytę zarówno do psychologa, pedagoga, jak i logopedy. Przez całe wakacje będą działać Zespoły Orzekające, będziemy również prowadzić różne formy terapii oraz doradztwo zawodowe. 

W okresie  od 7 lipca do 31 sierpnia, poradnia czynna będzie w godzinach od 7.30 do 15.30 oraz w czasie umówionych telefonicznie wizyt.  

W czasie wakacji zmienione będą również godziny pracy sekretariatów : w Będzinie będzie on czynny od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30, natomiast w siedzibie w Czeladzi i Siewierzu prosimy o telefoniczne ustalenie godzin odbioru czy złożenia dokumentów. 

Zachęcamy do aktywnego wakacyjnego wypoczynku, ale również do kontaktu z naszą Poradnią 🙂

p.o. Dyrektor oraz Pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Będzinie

 1,223 Liczba odwiedzin,  2 Dzisiaj