Powiatowa Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Będzinie ogłasza zakończenie konkursu „Dekalog bezpiecznego korzystania z Internetu i mediów społecznościowych”

(Ostatnia zmiana: 13 maja 2021)

Konkurs stawiał sobie za cel zwrócenie uwagi dzieci na tematykę bezpieczeństwa w Internecie rozumianego jako umiejętne korzystanie z jego zasobów, przeciwdziałanie cyberprzemocy, sprawne reagowanie na jej przejawy oraz wyszukiwanie wartościowych treści, które mogą być wykorzystywane w celach edukacyjnych. Konkurs był również próbą zachęcenia uczniów do twórczego, wizualnego zinterpretowania tej tematyki. Dzieci zaangażowane w zagadnienia od strony artystycznej, będą potrafiły spojrzeć na nie z nowej, szerszej perspektywy, co z kolei przełoży się na podniesienie poziomu wiedzy młodych internautów na temat bezpieczeństwa w sieci.

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce Wiktoria Piątek – uczennica SP 7 w Czeladzi

II miejsce Damian Siwek – uczeń ZSS w Czeladzi

III miejsce Alan Baniak – uczeń SP 7 w Czeladzi

Wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czeladzi ul. Szpitalna 85, w dniu 17.05.2021 r. o godzinie 16:30. Zapraszamy laureatów wraz z opiekunem/ rodzicem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Gratulujemy ciekawych pomysłów oraz umiejętności przekazania zdobytych wiadomości w ciekawej, artystycznej formie.

Organizatorzy: mgr Katarzyna Filus, Agnieszka Kamińska-Janiak

Plakat
Plakat
Plakat

 1,032 Liczba odwiedzin,  2 Dzisiaj